• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Özaslan-küpeşte/373512232812191?skip_nax_wizard=true&ref_type=logout_gear
  • https://plus.google.com/116771845845651579022/posts
   

ALÜMİNYUM KORKULUKTA ŞOK FİYATLAR !!!

ÇALIŞMALR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret303542

Küpeşte nedir?

Küpeşte Nedir?

Balkonlara, cam önüne, merdivenlere, havuz kenarlarına, teraslara ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti  ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. 

Küpeşte plastik, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur. Alüminyum kullanılarak oluşturulan korkuluğa alüminyum küpeşte denir.

 

Alüminyum Küpeşte Fiyatı?

Alüminyum küpeşte korkuluğunun belirli bir m² fiyatı bulunmamaktadır. Uygulamanın durumuna göre değişen alüminyum korkuluk fiyatlarını, kullanılan malzemenin çokluğu ve kalitesi belirlemektedir. Alüminyum küpeşte firmaları. Bazı firmalar ara hatlarda müşterileri aldatarak plastik, ince alüminyum, boş dikme ve boş ankraj kullanarak düşük fiyatlar verebilmektedirler. Bu gibi durumlar karşısında dikkatli davranmanızı öneririz.

Alüminyum Küpeşte Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

1. Malzemenin kalitesi ve profil kalınlıkları 
2. Kullanılacak malzemenin yoğunluğu 
3. Firma kalitesi 
4. İşin metrajı

Alüminyum Küpeşte Korkuluk Yaptırmadan Önce Lütfen Aşağıdaki Uyarılarımıza Dikkat Edin...

Hiç kimse hiçbir seyi daha kötü yapmadan daha ucuza satmaz. Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri kabul etmek demektir. Bazı firmalar da, hammaddeye bazı diğer maddeler kattıkları gibi profil ve aksesuarları standartlarından daha ince bir şekilde yapabilmektedirler. Örneğin; alüminyum borular arasında bağlantıyı sağlayan ve diğer aksesuarlara göre daha kalın olan "dirsek"lerin içine plastik döşemektedirler. Bundan dolayı ilişkide olduğunuz firmanın referanslarını ve malzemesinin kalitesine mutlaka bakınız.

Standartlarına uygun olmayan malzemelerin kullanılması sonrasında borularda yüzey çillenmesi ve renk kararması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında kalitesiz malzeme ve profesyonel olmayan ekiplerce yapılan uygulamalar kısa zamanda kopmakta, eğilmekte, bükülmekte veya kırılmaktadır.

Birçok müşteri, bu tarz firmalarla iş yaptıktan sonra yıkılan alüminyum küpeşte uygulamalarının tamiri için bizleri aramışlardır. 

size verilecek olan fiyat hesaplamamız Proje veya işin mtül esasına göre, et kalınlığı ve malzeme cinsine göre net küpeşte fiyatı belirlenmektedir. Daha detaylı fiyat bilgisi için yetkililerimizle irtibata geçiniz. 

detaylı bilgi almak için lütfen arayınız  -   0216 496 38 13
Yorumlar - Yorum Yaz


%50 Kampanya
Ücretsiz Keşif